Ось особисто ви що думаєте з приводу майбутнього розумних годинників? Чи вважаєте, що вони стануть універсальними? А в чому в такому випадку буде їх багатофункціональність? Бути може, вони стануть здатними визначати справжність свого власника по райдужній оболонці ока?

Ну ось, визначились, а далі людина зможе вільно користуватися всіма функціями розумного годинника. Відкрити двері в гараж лише за допомогою голосових команд, відправити смс своїм басом, залишити нагадування про завтрашню важливу зустріч. У магазині за допомогою таких універсальних розумних годинників можна розплатитися. Хоча, Apple Watch можуть робити це, хіба не так?

Розробники таких універсальних розумних годинників кажуть, що їх надійність в плані аутентифікації практично 100% без кілька сотих. Для того, щоб задати команду цього пристрою, їх власнику потрібно показати свою райдужну оболонку ока, яку той сканує.

Так як місця на екрані таких розумних годинників достатньо, то споживачеві можна дізнаватися з нього про всі оновлення, які надійшли на смартфон. Погода, час все це також показується на моніторі. Можливість перемикання музичних треків також є.

Примітно, що вони можуть також визначати пульс людини. Ось це вже хоч щось. Хоча, ті ж Apple Watch і багато інших здатні робити це з легкістю.

Залиште коментар