Поки Windows 10 здійснює досить цікаву і суперечливу подорож. ОС настільного комп’ютера повинна була впоратися з домінуванням, яке Windows 7 відчувала тривалий час. Минулого місяця, через більш 3 років, чергова і перша безкоштовна версія сімейства комерційних ОС, нарешті, змогла обігнати за кількістю Windows 7. Microsoft готова припинити її підтримку в наступному році, очікується, що компанії, нарешті, зроблять значний хід або ризикнуть залишитися без підтримки.

Однак останні статистичні дані, опубліковані Netmarketshare, показують, що минулим місяцем обидві зазнали зростання. Windows 10 лідирує на ринку з питомою вагою 40,90%, за нею йдуть версії 7 / 8.1 з 37,19 і 4,34% відповідно. Це невелике збільшення в порівнянні з 39,22 і 36,90%, показниками минулого місяця, які показали відповідно Windows 10 і 7.

Зазвичай, ці цифри не є офіційними або повністю точними. Але за відсутності службової статистики від Microsoft можуть запропонувати подивитися, як приймаються різні версії для настільних комп’ютерів. За твердженням аналітичної компанії, вона збирає дані з браузерів відвідувачів сайту в свою кращу мережу закладок на вимогу.

Їх вдалося зібрати з серйозних джерел, але вони пропускають значну частину корпоративних комп’ютерів, які ніколи не підключаються до інтернету. Адже виразно чимало машин працює з Windows 7. Мабуть, багато хто з них все-таки будуть оновлені до 10-ї версії або зіткнуться з ризиком піддатися загрозам безпеки. Однак кілька попередніх накопичувальних пакетів оновлень і доповнення за жовтень 2018 року погіршили ситуацію, так як це призвело до ряду проблем сумісності і втрати даних. Тому дехто вважає, що виробнику ОС доведеться продовжити термін завершення підтримки, бо сотні мільйонів комп’ютерів продовжують працювати з Windows 7.

Залиште коментар