Першим абсолютно електричним засобом пересування стане сучасний автомобіль Polestar 2. Зараз про електромобіль інформації немає, але розробники представили демоверсію його розважально-інформаційної системи, заснованої на інтерфейсі Google HMI. Вона може працювати без нагляду на базі оснащення електрокара, належного підключення і синхронізації з телефоном не потрібно, на відміну від інших систем.

У Volvo створили «інтуїтивну операційну систему», яка носить назву «Sensus». Для неї спеціально розробили асистента, Polestar Google Assistant. В ОС входить голосовий помічник, розроблений з поправкою на особливості транспорту. Помічник здатний на автоматичне прогрівання скла і двигуна, налаштування керма під водія, включення кондиціонера і музики.

Система названа інтуїтивною за можливість запам’ятовувати стиль водія, його звички і налаштовувати бортове обладнання під водіння. Наприклад, якщо знадобиться активація зворотного зв’язку рульового управління, то інтуїтивна операційна система зможе це зробити з легкістю. Також вона може змінювати навігатор при прокладанні маршруту за допомогою карт.

Офіційна поява нового електромобіля Polestar 2 передбачається навесні цього року. Пройшов слух, що це седан з силовою установкою, що досягає потужності 400 кінських сил, що проїжджає 480 км на одній зарядці. Polestar 2 складе конкуренцію Tesla Model 3, тому поєднання ціни і функціоналу змусить по-новому поглянути покупців на автомобілі.

Залиште коментар