Репліки AirPod в прямому сенсі також затопили ринок. Так багато з них доступні, і ми вирішили знайти і створити список кращих клонів AirPods. Тому сьогодні ми розібралися і склали Топ-5 кращих клонів Airpod 2019 року, які варто купувати.


Шукаєте кращі дешеві альтернативи AirPods? Ті, які не будуть коштувати вам багато, але будуть звучати добре?

Наші вибірки: Кращі репліки AirPods 2019

i12 TWS: Найкращі на сьогоднішній день


i12 TWS

i12 TWS Airpods – перші, які заслужили звання кращого клону AirPod. Дізнавшись про недоліки попередніх пристроїв, таких як i7, i9, i10 і i11, i12 удосконаливши дизайн клонів AirPod, і залишили їх настільки дешевими, наскільки це можливо. Від світлодіодних ліхтарів на корпусі для зарядки до самих навушників, все виглядає бездоганно.

Стерео підсилення, присутнє в обох навушниках, що робить їх кращими, ніж попередню версію, яка мала моно стерео підсилення і мікрофон був прикріплений тільки до правого навушника. Всі ці особливості та час автономної роботи i12 за ціною, яку вони мають, робить їх найкращими клонами AirPods, доступними на ринку.

Плюси:
+ Приголомшлива якість звуку
+ Майже ідеальний клон
+ Використовує процесор Raychem 5.0
+ Супер легкі та портативні
Мінуси:
– Коли музика не відтворюється, чуються невеликі шуми
– Потрібна 1 год для підзарядки

Характеристики:

Версія Bluetooth:v5.1
Термін роботи батареї: 4 години
Діапазон передачі: 10м
Чіпсет: Raychem 5.0
Час в режимі очікування: 100 годин

i10 TWS: Ідеальний клон AirPods 2

У той час, коли чутки про AirPods 2 розказують про можливості бездротової зарядки, i10 є одним з клонів AirPod на gearbest, який вже оснащений цією технологією. Корпус i10 може бути бездротовим. У i10 не постає питання, що тільки правий навушник має мікрофон, що робить лівий непотрібним сам по собі. Крім цього, i10 є ще одним клоном AirPod, який заробив своє місце в цьому списку клонів AirPods.

AirPods i10 TWS – це перший функціональний продукт. Він обіцяє забезпечити високу продуктивність і залишається відмінним відтворювачем звуку за свою ціну. Якщо ви шукаєте альтернативу Airpod, яка забезпечує високу продуктивність за меншою ціною, то бездротові навушники i10 TWS – прекрасний вибір.

Плюси:
+ Дуже хороша якість звуку
+ Зроблено для аудіофілів
+ Сенсорне керування
+ Підтримує бездротову зарядку
Мінуси:
– Середній термін служби батареї

Характеристики:

Версія Bluetooth:
v5.0
Термін служби батареї: від 2 до 3 годин
Діапазон передачі: 10м

F10 TWS: Клон AirPods, що не розчарує

F10 TWS

F10 TWS Airpods знаходиться в іншому масштабі від інших реплік AirPod у цьому списку, оскільки це єдиний пристрій, який не належить до виробника i12 та інших моделей тієї ж серії. Це пристрій, який по-різному продається з рівнем басів. У той час як більшість інших клонів AirPod фокусуються на реплікації дизайну та наданні першокласного досвіду, F10 зберігає помірну реплікацію, а потім приділяє увагу обробці звуку.

F10 також сфокусований для ентузіастів спорту. Пропонуючи стійкість до поту і води, F10 намагається звернутися до таких клієнтів, а не просто резонувати з широкою громадськістю.

Плюси:
+ Час сполучення миттєвий
+ Висока якість збірки
+ F10 TWS пропонує 2 години відтворення музики
+ Легкі портативні та ідеально вписуються в кишеню
+ Конструкція забезпечує правильне розміщення на вухах
+ 8-10 днів у режимі очікування
Мінуси:
– Мікрофон середньої якості

Характеристики:

Версія Bluetooth:
v4.2
Термін служби батареї: 2 години відтворення музики
Діапазон передачі: 10м
Аудіовідтворення: Стерео
Час в режимі очікування: Майже 10 днів

i10s / iXs TWS: прекрасні ціни з чудовою якістю звуку

Хоча i10 і i12 є пристроями, які продаються на більше, i10s також є гідним доповненням до цього списку. I10s виділяється з точки зору багатьох недооцінених специфікацій.

I10s має дуже хорошу швидкість зарядки, і корпус підтримує навушники способом без будь-яких запитань. I10s також забезпечують достатньо культурну систему управління шумом. Незважаючи на те, що такі фактори, як вихід басу, час роботи акумулятора та плавний досвід користувачів, важливі, i10s намагається засвітитися низкою нетрадиційних характеристик.

Висновок полягає в тому, що i10s обрали свій шлях до кращих клонів AirPod цілком нетрадиційними методами. Їх орієнтація на ці недооцінені основи робить їх серйозним претендентом.

Плюси:
+ Алгоритм забезпечує низьке споживання енергії без шкоди для якості звуку
+ Приголомшлива якість звуку
+ Відтворення HD стереозвуку
+ Заряджаються менше за 30 хвилин
+ Поставляються з пригніченнм шуму DSP
Мінуси:
– Середній мікрофон

Характеристики:

Версія Bluetooth: v5.0
Термін служби батареї: 2 години відтворення музики
Діапазон передачі: 10м

i9X TWS Airpods: Щедрі ціни з видатною якістю звуку

Тільки в окремих випадках багато ітерацій подібного продукту однією компанією знаходять свій шлях до списків кращих 5. Такий випадок і є i9, який оточений i12, i10 і i10s. Це свідчить про безперервність та відданість справі цих продуктів.

I9x виділяється навіть серед усіх цих пристроїв і робить свій шлях до кращих клонів AirPod через співвідношення ціни до продуктивності, що є великим благом для них. Є й інші репліки AirPod кращі, ніж i9x, які також не мають жодних проблем із синхронізацією аудіо-відео. Навіть тоді i9x має свою просту бездоганність у використанні і основні вимоги AirPod, що дозволяє дотримуватися цього списку.

6-7 годин приголомшливого відтворення музики!

Плюси:
+ Відмінне зменшення шуму
+ Зарядний док має батарею 400 мАг
+ Бінауральні розмови
+ Відмінна якість збірки
Мінуси:
– Середній мікрофон

Характеристики:

Версія Bluetooth: v5.0
Термін служби батареї: 6-7 годин музики
Діапазон передачі: 10м

Ось ще одна репліка Airpod , яку варто купити:

F10 TWS Sports

Ще один клон AirPod, який не входить до цього списку, але має заклик до почесних згадок, – це Sport F10. Подібні практично у всіх аспектах F10, спортивна версія намагається звернутися до внутрішнього спортсмена в кожному з нас.

Sport F10 також спрямовані на трохи більше басів, щоб зробити досвід тренування ще більш цілеспрямованим, і стійкість до поту збільшена для цієї версії. F10 не міг зробити тверду 5, але він веде гідну боротьбу.

i8 TWS: Найдешевша альтернативна

Висновок: Кращий клон AirPods

Це, безумовно, деякі з кращих копій Apple AirPods 2019 року, які будуть коштувати кожного пенні. i12 TWS виграє «Кращий клон AirPods 2019». і i10 TWS займає друге місце в дуже близькій мірі. У будь-якому випадку, ми сподіваємося, що ця стаття заслуговує вашого часу, якщо ви поділитеся своїми думками та коментарями щодо того, які з вищезазначених реплік AirPod ви будете купувати.

Залиште коментар