Apple знову опинилася в центрі судового конфлікту, який на цей раз спровокований позовом, поданим проти компанії незадоволеними користувачами. Згідно зі звинуваченням, компанія навмисно поширює оновлення програмного забезпечення, що припиняє прийом оригінальних зарядних пристроїв для iPhone. Таким чином, власники смартфонів змушені вкладати додаткові кошти в покупку нових аксесуарів, щоб зарядити свої пристрої. У справі стверджується, що ці дії відбуваються Apple навмисне з листопада 2016 р

Багато користувачів потрапили в неприємну ситуацію, коли побачили повідомлення «This Accessory May Not Be Supported» на екрані iPhone. Неможливість продовжити використання свого старого зарядного пристрою за призначенням залишила тільки один варіант – купити нове. У звинуваченні стверджується, що Apple знає про ситуацію і не робить ніяких дій протягом декількох місяців. Компанія логічно відкинула ці твердження і продовжить захищатися в суді.

Саме справа відноситься до оновлення iOS 10.1.1 від листопада 2016 р і в ньому стверджується, що ця проблема торкнулася безліч інших користувачів. Поки що немає інформації про конкретну кількість людей, які потрапили в цю неприємну ситуацію і швидко купили новий зарядний пристрій. Якщо судова влада візьме ці звинувачення за умисні дії з боку Apple, це, безумовно, може стати серйозним ударом по репутації компанії. Ще чекають слухання в залі засідань.

Залиште коментар