Стилуси є однією з найбільш характерних характеристик представників серії Galaxy Note. Пристрої цього бренду в першу чергу орієнтовані на бізнес-користувачів і завжди пропонували великі дисплеї. Переваги стилусів S Pen полягають в тому, що вони дозволяють легко вводити текст і займатися творчістю, перебуваючи в русі. Цей аксесуар є ключовою характеристикою смартфонів з серії Galaxy Note.

Samsung зареєструвала на своє ім’я патент, який описує оновлений стилус S Pen з ергономічним дизайном і вбудованою камерою. Ще більш цікаво те, що датчик також включає опцію оптичного наближення. Апаратна кнопка, розташована на зовнішній частині, дозволить використовувати цю функцію і масштабувати різні об’єкти перед собою. Дані показують наявність всередині чотирьох об’єктивів, а також комунікаційного модуля.

Цей компонент подбає про передачу інформації і буде відправляти знімки зі стилуса на сам пристрій. Ідея такого аксесуара досить цікава і, ймовірно, сподобається багатьом людям. Проте, поки що рано говорити про те, чи з’явиться оновлена версія S Pen в Galaxy Note10, прем’єра якого повинна відбутися восени. Нові стілуси Samsung допоможуть користувачам легше робити Селфі, і є ймовірність того, що в майбутньому вони усунуть передні камери на смартфонах.

Залиште коментар