В кінці лютого, двадцятого числа, Samsung покаже свої нові моделі: нову лінію мобільних телефонів Galaxy S10 і Samsung Галаксі Fold, перший смартфон з гибким дисплеєм. Модель буде представлена в дизайні, повністю відмінному від попередніх гаджетів: у S10 буде повністю відсутня рамка, модель екрану матиме спеціальну виїмку під фронтальний датчик камери, а з задньої кришки на екран телефону перенесуть сканер відбитку пальців.

Також на так званому Unpacked, заході, де компанія анонсує свої нові розробки, будуть показані розумні годинник Галаксі Watch Active і ще три портативних гаджета.

Перші з анонсованої трійки – навушники, що працюють на базі Bluetooth 5.0, які замінять Gear IconX. Правда, назва лінійки зміниться: Samsung проводить ребрендинг, і гаджет буде носити назву Galaxy Buds. Крім назви, оновиться і дизайн футляра, тепер навушники, які будуть заряджатися безконтактно. Компанія Samsung посилається на репутацію і якість нових розробників навушників, обіцяючи підвищити якість: для створення висококласного гаджета компанія співпрацює з фахівцями з AKG.

Решта новинки – Samsung Галаксі Fit і Галаксі Fit Е (фітнес-браслети). Вони повинні прийти на зміну і витіснити моделі браслетів Gear Fit 2, Gear Fit 2 Pro завдяки підвищеної продуктивності. Це дозволить браслетів нарівні конкурувати з гаджетами інших компаній.

Залиште коментар