Добова оренда житлової нерухомості на Booking.com – це прибутковий вид бізнесу, здатний приносити відчутний дохід. Попит на короткострокову оренду житла досить високий навіть в невеликих містах, і у власників нерухомості з’являється відмінний спосіб заробити. При чому, прибутковість подобової оренди перевищує показники довгострокової оренди в кілька разів. Втім, і ризики, на які доводиться йти, будуть вище.

Існує два способи почати здавати житлову площу подобово і отримувати гроші. Перший – це звернутися в ріелторські агентства. Скористатися такою можливістю ви можете в тому випадку, якщо у вас немає часу і бажання вести справи самостійно. Компанія-посередник буде брати певний відсоток за свої послуги, проте ви будете позбавлені від безлічі проблем, таких як необхідність періодичної збирання, зустріч гостей і так далі. Другий спосіб – здавати квартиру подобово самостійно. Для цього потрібно розмістити своє оголошення на опрофільних інтернет-ресурсах або системах бронювання, таких як Booking.com і чекати дзвінків і бронею від потенційних орендарів.

Отже, які моменти слід врахувати, якщо ви вирішили вступити на самостійний шлях? Незалежно від класу житла, перший і основний нюанс – це прибирання приміщення. Поки ваш бізнес не почав показувати стабільний прибуток, можливо, вам доведеться займатися цим самостійно. Надалі можна укласти договір з клінінгової фірмою. Приміщення має бути чистим, в іншому випадку ні про яких постійних клієнтів можна і не мріяти – особливо, з огляду на, що на багатьох сайтах можна розмістити свій відгук про відвідини квартири.

Також важливо подбати про достатню кількість постільної білизни і кухонного приладдя. Пам’ятайте, що вам доведеться забирати брудні рушники, покривала, наволочки і простирадла щоб випрати їх. Тут також можна звернутися до послуг пралень і хімчисток – а це ще одна стаття витрат, про які потрібно пам’ятати.

Знос квартири – це неминуче явище в подобовій оренді. Тому задумайтесь, чи буде виправданим витрачатися на дорогий ремонт, якщо ви плануєте здавати житло на короткий термін. Безумовно, квартира повинна виглядати привабливо для ваших клієнтів – адже конкуренція на цьому ринку просто величезна. Однак отримати за добу 700-800 гривень і зламаний диван за двадцять тисяч це не та арифметика, яка вам сподобається. Зробити акуратний, приємний і не дуже дорогий ремонт – це найбільш розумне рішення.

Добова оренда – це прибутково, однак, як і будь-який інший вид бізнесу, цей вимагає підготовки і грамотної оцінки всіх фінансових ризиків.

Залиште коментар